Työnjohdollisista tehtävistä asiakkaiden asennus- ja kunnossapitotöiden osalta vastaa

  • Mikko Kaikkonen, puh.040 542 8224, mikko.kaikkonen@jousteel.fi

sekä tarvittaessa muu Jousteel Oy:n asennustyönjohto;

  • Manu Pyyhtiä p. 044 737 6989, manu.pyyhtia@jousteel.fi
  • Ville Pukarinen p. 040 732 4798, ville.pukarinen@jousteel.fi

Konepajalla tehtävien koneistus- ja teräsrakennetöiden osalta jatkossa töiden tarjouslaskennasta ja vastaanotosta vastaa

  • Mikko Runsten, puh. 050 352 4745, mikko.runsten@jousteel.fi

sekä tarvittaessa muu Jousteel Oy:n konepaja työnjohto

  • Jouni Kuronen p. 050 4777 879, jouni.kuronen@jousteel.fi
  • Petri Auvinen p. 050 408 6875, petri.auvinen@jousteel.fi

Tilaukset ja tarjouskyselyt voi lähettää jousteel@jousteel.fi tai mikko.runsten@jousteel.fi

Henkilöstö- ja taloushallinnosta vastaa

  • Anniina Karhinen, puh. 0400 228 290, anniina.karhinen@jousteel.fi

Nimi

Sähköposti

Puhelin

Aihe

Viesti

Lappeenrannan Konemetalli Oy
Kuparitie 3
54110 Lampikangas, Lappeenranta

+358 500 253 337
lkm@konemetalli.fi